איתור נזילות תת קרקעיות / מתחת לאדמה

איתור נזילות בצנרת תת קרקעית הוא לא דבר פשוט במיוחד, אך עם ציוד מתקדם ואנשי המקצוע המנוסים של אינפראטסט ניתן לאתר נזילות תת קרקעיות בחצרות ובגינות ללא הרס. איתור נזילה מתבצע באמצעות טכנולוגיות חדישות כגון: מצלמה תרמית, מצלמת ביוב וצנרת, מכשור אקוסטי וגז. באמצעות הכלים המתקדמים שלנו נוכל לטפל באופן ממוקד במקור הנזילה על ידי שיטה ייחודית אשר מאפשרת איתור וטיפול עם מינימום נזק.

נזילות מתחת לאדמה – הכירו את הסימנים

איתור נזילות תת קרקעיות בשלב מוקדם חיוני למניעת נזקים נרחבים אשר יגררו לתיקונים יקרים בהמשך. מספר סימנים עשויים להצביע על נוכחות של נזילה תת קרקעית, לרבות עליות בלתי מוסברות בחשבונות המים, כתמים לחים בחצר, ירידה ניכרת בלחץ המים, או רעש של מים זורמים כאשר אין מתקנים בשימוש. 

בנוסף, אם אתם מבחינים בכתמי דשא שופעים או ירוקים בצורה יוצאת דופן באזורים ספציפיים בגינה, זה יכול להצביע על דליפה בקו אספקת המים מתחת לפני השטח. ריחות רעים, כמו ריח של ביוב או צמחייה רקובה, עשויים גם הם לרמוז על דליפה בקו הביוב (עוד על: איתור נזילות בביוב). במידה ואתם חושדים שיש נזילה מתחת לאדמה חיוני לפנות למקצוענים של אינפראטסט אשר עושים שימוש במכשור מתקדם עם מינימום נזק והרס.

איתור נזילות תת קרקעיות

שימוש במצלמות תרמיות ומצלמות בדיקת קו מים

טכנולוגיית הדמיה תרמית מאפשרת לנו איתור נזילות מתחת לאדמה, על ידי זיהוי שינויים בטמפרטורה הנגרמים על ידי נזילות, ומאפשרת לנו לזהות נקודות דליפה פוטנציאליות במהירות. על ידי לכידת תמונות אינפרא אדום, מצלמות תרמיות חושפות הבדלי טמפרטורה עדינים שעשויים להצביע על נוכחות של נזילות נסתרות. 

באופן דומה, מצלמות בדיקת קו מים (מצלמות ביוב וצנרת) מספקות תמונות בזמן אמת של פנים צינורות המים, ומאפשרות לנו לבדוק ולאבחן את מקור הנזילה. שיטות לא פולשניות אלו מבטיחות גילוי מקור הנזילה מבלי שנצטרך להזיק לגינה או למבנה.

ציוד אקוסטי ואיתור נזילות גז

בנוסף לטכניקות בדיקה תרמית וויזואלית, ארסנל הציוד שלנו כולל מכשירים אקוסטיים וכלים לאיתור דליפות גז. ציוד אקוסטי מזהה את צליל המים הבורחים מהצינורות מתחת לאדמה, ועוזר לנו לאתר את המיקום המדויק של נזילות גם בסביבות מאתגרות. טכנולוגיית איתור דליפות גז מאפשרת לנו לזהות דליפות בקווי גז, מה שמבטיח את הבטיחות והתקינות של תשתית תת-קרקעית. על ידי שימוש בכלים מיוחדים אלו, אנו מבטיחים איתור יסודי ותיקון יעיל של נזילות מתחת לאדמה.

טיפול בדליפות ללא הרס ונזק מיותר

אנו בחברת אינפראטסט לא רק מצטיינים באיתור נזילות תת קרקעיות אלא גם מציעים פתרונות חדשניים לטיפול בהן. השיטה הייחודית שלנו מאפשרת לנו לטפל ישירות במקור הנזילה, תוך מזעור נזקים והרס בסביבה. על ידי מיקוד מדויק של נקודת הנזילה, נוכל ליישם פתרונות יעילים האוטמים את הנזילה ומונעים איבוד מים או נזק נוסף. גישה לא פולשנית זו לא רק חוסכת זמן ומשאבים אלא גם מבטיחה תוצאות לאורך זמן.

יעילות ודיוק משופרים

המחויבות שלנו באינפראטסט למצוינות משתרעת מעבר לאיתור נזילות בלבד; אנו שואפים ליעילות ודיוק בכל היבט של השירותים שלנו. הצוות שלנו עובר הכשרה קפדנית כדי להבטיח מיומנות בשימוש בציוד ובטכניקות המתקדמים ביותר בתחום. על ידי שילוב המומחיות שלנו עם טכנולוגיה מתקדמת, אנו מייעלים את תהליך איתור הנזילה ומצמצמים זמן ומשאבים. בין אם מדובר בנכס מגורים קטן או מתחם מסחרי גדול, אנו מספקים תוצאות יעילות ומדויקות בפרק זמן קצר. 

חושדים שיש נזילה תת קרקעית בחצר שלכם? אל תהססו ליצור איתנו קשר עוד היום! צוות המומחים שלנו מצויד במכשור חדשני וידע רב כדי להתמודד עם משימות מורכבות כגון איתור נזילות מתחת לאדמה. בעזרת השיטות הלא הרסניות והטכניקות המדויקות שלנו, נאתר ונטפל בנזילות תת קרקעיות ביעילות ובדיוק רב. למידע נוסף אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת! 

 

איתור נזילות תת קרקעיות

איתור נזילות מים באמצעות גז

נזילת מים יכולה להיות מטרד גדול מאוד עבור בעלי בתים ולעתים קרובות היא מובילה לתיקונים יקרים ולנזק משמעותי למבנה אם לא מגלים אותה בזמן. שיטות

דילוג לתוכן