מנצחים בטכנולוגיה

טכנולוגיות מתקדמות לאיתור מקור רטיבות ונזילות מים

איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית

מצלמה תרמית איכותית היא כלי מאוד יעיל לאיתור מקור נזילה, בייחוד בדירות ישנות שבהן מאוד קשה לאתר את תווי הצנרת. במקרים שיש רטיבות בין קומות או בין קירות המשותפים גם לשכנים ובתוך הבית: מעל הפאנלים או בין האריחים מומלץ לשקול שימוש במצלמה תרמית לאיתור הנזילה. באינפראטסט  משתמשים במצלמות תרמיות איכותיות.

איתור נזילות מים באמצעות גז

איתור נזילות מים בעזרת החדרת גז לצינורות המים מתאימה למקומות תת קרקעיים ולצנרת המים הקרים בעיקר, בעזרת מכשור מתקדם עבור איתור נזילות בעזרת גז, ניתן לאתר בעזרת מכשור אקוסטי את מקור הנזילה ללא ליצר נזק והרס מיותרים. בין היתר ניתן כך גם לאתר נזילות תת קרקעיות בגינה ובמקומות נוספים בהם נדרש להשתמש במערכת.

איתור נזילות מים באמצעות גז

איתור נזילות מים באמצעות מכשור אקוסטי

ציוד מתקדם, עם אנשי מקצוע מנוסים זה אחד הסיבות שכדאי לכם להזמין את אינפרא טסט. בעזרת ציוד אקוסטי מתקדם והחדרת גז לצינורות המים, ניתן לאתר נזילות סמויות מבלי לפתוח את כל הריצוף בבית ולצאת במינימום נזקים. הציוד האקוסטי מכוון לתדר של רעש בריחת הגז וכך מאתרים את הנזילה בצינורות תת קרקעיים וריצפתיים מבלי ליצר הרס מיותר.

איתור נזילות מים באמצעות מכשור אקוסטי

צילום קווי ביוב

את מצלמת הביוב אנו מחדירים לתוך מערכת הביוב של הבית במקרים של סתימות חוזרות ואנחנו רוצים להיכנס לשורש הבעיה ולאתר ולהבין מה הגורם כדי שנדע איך לטפל בו, או כדי לבצע פעילות מונעת. באמצעות הכלים המתקדמים שבידנו נוכל במקרים מסוימים גם לבצע תיקון ללא הרס ובמינימום נזק. צילום וטיפול בנזילות בקווי ביוב בצורה הפשוטה, המהירה והנקייה ביותר.

תוכן עניינים

לא איתרנו את הנזילה
לא שילמת על הביקור
דילוג לתוכן