חשבון המים התנפח? זיהיתם קילופים? סימני עובש? רטיבות בקיר? נזילה סמויה בחצר? ייתכן ויש לכם דליפת מים.

איתור נזילות ורטיבות ללא הרס
באמצעות טכנולוגיה מתקדמת

פנו עכשיו לצוות המומחים של אינפראטסט, ואיש מקצוע מוסמך יאתר את מקור הרטיבות במהירות באמצעות ציוד מתקדם וללא הרס ונזק מיותר.

איתור נזילות
חייג בלחיצה - ומאתר נזילות מקצועי בדרך אלייך >>

איתור נזילות בצנרת מים

אנו מאתרים נזילות בצנרת מים באמצעות טכנולוגיות מתקדמות על-ידי אנשי מקצוע מוסמכים. צנרות מים מתכלות עם השנים וגורמים רבים יכולים ליצור נזילות גלויות וסמויות בנצרת המים. באמצעים מצלמה תרמית נוכל לאתר נזילות ודליפות מים מכל צנרת. יש ברשותנו כלים נוספים שנוכל בעזרתם לבצע בדיקות נוספות, לדוגמה איתור נזילות על-ידי גז ומכשור מתקדם נוסף.

איתור נזילות ללא הרס

איתור נזילות מים בקיר

מצאתם עובש על הקיר? אולי הקירות מתקלפים? או אולי הרטיבות על הקיר כבר קיימת וכל מה שנשאר זה לגלות את מקור הרטיבות. במידה והרטיבות היא בקיר פנימי או חיצוני בדיקה עם מצלמה תרמית לאיתור נזילות בקירות תוכל לפתור את הבעיה ולהצביע על מקור דליפת המים. ייתכן והבעיה היא לא דליפה מקו מים שעובר אלא גם ממקור חיצוני או אחר. על-ידי אנשי המקצוע שלנו אשר מגיעים עם ציוד מתקדם, נוכל בקלות לאתר את מקור הרטיבות ללא הרס וללא נזק.

איתור נזילות מים ורטיבות בתקרה

כאשר התקרה מתקלפת או מראה סימני עובד, כמעט תמיד אלו סימנים של דליפת מים. מהתקרה היא בהחלט גם יכולה להוות סכנה, כיוון ששם נמצאים חותי החשמל המובילים למנורות, ובכללית נזילת מים קבועה יכולה להחליש את המבנה לאורך זמן. לכן, חשוב מאוד לאתר את מקור הרטיבות ולטפל בו בהקדם. אנשי המקצוע שלנו יכולים לאתר את מקור הרטיבות בצורה מהירה ופשוטה על-ידי ציוד מתקדם. מודדי לחות, מצלמות אינפרא-אדום, איתור נזילות בגז וטכנולוגיות מתקדמות נוספות.

איתור נזילות מים ורטיבות בתקרה

איתור נזילה באמבטיה

נזילות מים באמבטיה, בחדי אמבטיה ובצנרת מים הן שכיחות לאחר מספר שנים שהבית בנוי. כמו שאנו בני האדם מתכלים, כך גם הצנרת ותשתית המים. אך כאשר מאתרים את הנזילות בזמן ומטפלים בהן בזמן כך נמנע הצטברות של רטיבות שיכולה לפגוע בבריאותנו על-ידי היווצרות של עובש וגם לנפח את חשבון המים שלנו ונניח לרגע את הנזק שיכול להיווצר. חושדים בדליפת מים בחדר האמבטיה? הזמינו מאתר נזילות מקצועי ותחסכו לעצמכם כסף רב ודאגה.

איתור נזילות מים במקלחת

איתור נזילות ביוב

נזילות מקו ביוב ומי שופכין נפוצות מאוד בעיקר בגינות ובחצרות אך בהחלט עלולות להתרחש גם במרחב הפנימי של הבית. אם הבחנתם בסימני עובש מהתקרה, בהחלט יכול להיות קו ניקוז של מים מהקומה מעל אשר נפגע  ודולף. מריחים טחב או ביוב? ישנן מקרים בהן אין סימני רטיבות או עובש הנראים לעין אך קיים ריח חזק של מי ביוב, הריח יכול לרמוז לנו על דליפת מים מצינור ניקוד והדבר דורש איתור וטיפול על-ידי איש מקצוע.

איתור נזילות תת קרקעיות

איתור נזילות בצרת תת קרקעית לא הייתה קלה יותר, עם הציוד המתקדם ואנשי המקצוע המנוסים של אינפראטסט תוכלו לאתר נזילות תת קרקעיות בחזרות ובגינות. איתור הנזילה מתבצע ללא הרס ונזק על ידי מצלמה תרמית, מצלמה שנכנסת לקו המים, ציוד אקוסטי ואיתור נזילות על-ידי גז. באמצעות הכלים המתקדמים שלנו נוכל גם לטפל במקור הנזילה נקודתית,  בשיטה ייחודית אשר מאפשר לטפל בנזילת המים עם מינימום הרס.

איתור נזילות מים באמצעות גז

איתור וגילוי נזילות ברצפה

מתחת לריצוף מתחבאות להן תשתיות רבות כמו מים, חשמל וגז. עם הזמן ובעקבות תזוזות של הבית המתרחשות עם הזמן וגם עייפות החומר של הצינורות, עלולות להתרחש נזילות מים בקווי המים אשר נמצאים מתחת לריצוף הבית. בעבר כדי לאתר נזילות מתחת לריצוף היה צורך להוציא מרצפות רבות עד לאיתור הנזילה. אינפראטסט מציעה שירותי איתור נזילות על-ידי כלים מתקדמים: מכשור אקוסטי, איתור נזילות באמצעות גז ושימוש במצלמה תרמית. כך שניתן לאתר את הנזילה ללא הרס מיותר ולהגיע ישירות למקור הדליפה.

איתור נזילות מים באמצעות מכשור אקוסטי

תוכן עניינים

לא איתרנו את הנזילה
לא שילמת על הביקור
דילוג לתוכן